4 018

Секція «Золота бригантина»

  

    «Золота бригантина» - об'єднання художників, що працюють в різних жанрах і видах мистецтва. Головне кредо - позитив. Нідерландські художники двісті років писали живописні роботи, багаті квітами, плодами, дичиною і рибою. І сьогодні ми спостерігаємо, як в кращу сторону змінилося життя цієї європейської держави, при цьому не має родючих земель, природних ресурсів і розвиненого виробництва.

    Художники через своє мистецтво формують простір і за допомогою символів програмують майбутнє. На цьому базується мистецтво геральдики. Це розкрито в теоретичних роботах Малевича і Кандинського про вплив форми і кольору на простір і час.

    Символ «Золота бригантина» нами обраний не випадково. Бригантина - це невелике військово-торговельне вітрильне судно, що має високу швидкість пересування і чудову маневреність. Йти в ногу з часом, підкріплювати теорію практикою, досліджувати нові можливості і матеріали у творчій діяльності, знаходити і підтримувати нові таланти, взаємодіяти з іноземними художниками, створювати з відкриття виставок цілі шоу, що поєднують образотворче мистецтво, музику, танці і поезію, - все це вкупі є основою діяльності секції.

    Художники, що входять до неї, через свою творчість впливають на підсвідомість людей, що, зокрема, проявилося в розробці проекту «Щасливе сновидіння». Робота з квітковими мотивами - в проектах «Трояндовий пленер» і «Застигла веселка в кольорах». Архітектурні композиції розкриваються ними у проектах «Храми Одеси», «Одеські дворики», «Одеса - восьме диво світу». Ми організовуємо і проведемо міжнародний проект «Схід Сонця», якому вже п'ять років, велику увагу приділяємо українській традиції і культурі, на що спрямовані такі проекти, як: «Від Трипілля до сьогодення», «Козак Мамай», «Вежі та фортеці України» та ін.

    Секція підтримує, просуває і популяризує творчість молодих художників-початківців. В її планах створювати виставки, здатні популяризувати наше рідне місто Одесу і мистецтво України, запрошувати до співпраці мистецтвознавців, науковців.

    Побажаємо ж «Золотий бригантині» сім футів під кілем і попутного вітру у вітрила!

    Голова секції «Золота бригантина» Стелла Дмитрівна Мунтян

                                                  

Інші секції: