4 045

Секція «Арт-туризм»

     Секція була створена більше двадцяти років тому, реалізує творчо-екологічний міжнародний проект «Арт-туризм», що отримав 3-е місце на Всеукраїнському екологічному конкурсі «До чистих джерел», який проводило в двохтисячних роках Міністерство екології та ядерної безпеки України.

      Для втілення проекту секція об'єднала талановитих професійних художників, якими проведено більше ста виставок як в Україні, так і за кордоном. Роботи членів «Спілки мариністів міста Одеси», що входять в секцію «Арт-туризм», виставлялися на організованих нею виставках у Франції, Німеччині, Італії та Польщі, а в нашій країні - в Українському музеї, Музеї видатних особистостей ім. Лесі Українки (Київ), Фонді Леоніда Кучми «Україна», Музеї сучасного мистецтва «Пласт» (Чернігів), музеях Чорноморська, Білгорода-Дністровського, Одеси та інших міст.

     Секція «Арт-туризм» та її однойменний проект став першим у «Спілці мариністів міста Одеси», концепція якого створювалася за параметрами вимог Європейського Союзу спільно із секцією «Екологічного центру сталого розвитку України» («Урбоекологія») і постійно діючим науково-екологічним семінаром одеського Будинку Вчених «Таубмановскіе читання», заснованим понад 35-и років тому відомими вченими: фахівцем з безвідходних технологій Юхимом Ісааковичем Таубманом, географом і парапсихологом Генріхом Івановичем Швебсом, екологом Юрієм Євгеновичем Геращенком, аналітиком-кібернетиком Анатолієм Даниловичем Крисіловим, професором філософії Авеніром Івановичем Уйомовим та іншими.

   Це проект, автори якого першими поставили перед собою за мету виконання не тільки творчих, але й соціальних, екологічних, просвітницьких завдань.

   «Голова секції «Арт-туризм» Галина Вікторівна Лекарева-Нікітіна

Інші секції: