3 807

Секція «Спадкоємність поколінь. Під знаком створення»

   Секція «Спадкоємність поколінь. Під знаком створення», що входить до складу «Спілки мариністів міста Одеси», - це всеукраїнське і міжнародне об'єднання творчих людей. Головною темою, над якою вони працюють, стала «Спадкоємність поколінь», а крім неї - «Спаси і Збережи», «Луна пам'яті», «Улюблена Одеса», «Біла акація» і, звичайно, всі вони - «Під знаком створення».

   Спадкоємність поколінь є одним з найбільш важливих аспектів у житті суспільства, оскільки завдяки їй зберігається минуле, зберігається цілісність соціуму, визначається вектор його подальшого розвитку. Кожне нове покоління має можливість використовувати рівень розвитку, досягнутий минулими. І цей рівень стає своєрідним  стартовим майданчиком, основою для розвитку, для подальших досягнень, які, в свою чергу, будуть передані тим, хто йде за нами. Адже тільки від нас залежить, яке майбутнє чекає наших дітей.

   Дві сторони взаємозв'язку поколінь - опанування культурної спадщини і новаторство - утворюють основу історичного розвитку культури.

   Голова секції «Спадкоємність поколінь. Під знаком створення» Ольга Юріївна Котлярова-Прокопенко

Інші секції: