4 627

Секція «Приморський бульвар»

 

    Секція «Приморський бульвар» - це активна творча група художників, яка утворилася однією з перших в складі «Спілки мариністів міста Одеси» ще в дев'яності роки минулого століття, коли непростий вітер змін призвів на вулиці і бульвари нашого міста представників мистецтва, музикантів, співаків і художників. Створюючи портрети відпочиваючих в теплих сонячних променях на знаменитому одеському Приморському бульварі, на тлі порту і моря, не можна було не захопитися навколишньою красою. Так стали з'являтися картини морського пейзажу, приморських схилів і порту, зав'язувалися знайомства з художниками, гостями міста з різних країн світу.

    Створена Спілка об'єднала таких художників у секцію «Приморський бульвар», організовуючи для показу їх робіт виставки в залах музеїв Одеси. Міжнародні контакти набули організованого характеру, регулярно стали проводитися спільні виставки і пленери. З художниками з Одеси та інших міст України, а так само їх колегами з Польщі, Латвії, Німеччини, Македонії, Угорщини та інших країн, організовувалися виставки як в їхніх країнах, на їхніх майданчиках і галереях, так і на наших, одеських. На спільних пленерах уздовж узбережжя народжувалися нові роботи, а на майстер-класах молодь набувала безцінний досвід.

    На сьогоднішній день секція «Приморський бульвар» «Спілки мариністів міста Одеси» має заслужений міжнародний авторитет, іноземні колеги через Інтернет все частіше звертаються задля проведення спільних творчих проектів, з радістю відгукуються на наші пропозиції і охоче приїжджають до Одеси для участі у них.

    Голова секції «Приморський бульвар» Сергій Юрійович Саєнко


 

Інші секції: