Муки задля радощів

2 708

  Секція «Приморський бульвар» «Спілки мариністів міста Одеси» відкрила чергову, але вже підсумкову у році, який минає, виставку робіт художників, що давно входять і тільки готуються вступити до неї. Вони представили глядачам картини, виконані в різних жанрах і стилях: живопис, графіку, акварелі. 

   І хоч всі твори різні, як різні самі творці, їх багато що об'єднує: любов до Одеси, її красі, муки і радощі творчості ... Напевно, саме тому так і назвали свою колективну експозицію - «Муки та радощі».

«Ми підбирали на неї роботи з урахуванням думки самих авторів про те, що цей його твір хоч важко народжувався, але все-таки вийшов!», - прокоментував творчий задум на відкритті виставки голова секції та віце-президент «Союзу мариністів міста Одеси» Сергій Саєнко.

   Сам Сергій Юрійович представив роботу «Одеський берег». Поруч з таким «керівним» берегом експонуються твори Влади Клименко, Наталії Соболевської, Олени Коншиної, Лариси Міхової, Наталії Кубріш, Анатолія Крутоголова, Валентини Григор'євої, Світлани Карпової, Лідії Олешко, Світлани Сидорової, Олександри Дмухи ...

    Олександра, до речі, тільки нещодавно приєдналася до роботи секції «Приморський бульвар» і ще не встигла організаційно вступити до її лав. А ось творчо - вже! 

«Самотність саме по собі ненормальна. Я просто щаслива, що всіх вас побачила, змогла виставити свою роботу! Вдячна Сергієві Саєнку, який вивів мене на творчий простір, і впевнена, що ми будемо всі разом в ньому парити», - емоційно висловилася вона.       

    Всі художники отримали свідоцтва про участь, вручені їм Сергієм Саєнком від імені Президента «Союзу мариністів міста Одеси» Юрія Геращенка. Світлана Карпова, крім нього,- ще й посвідчення члена «Спілки мариністів міста Одеси». 

 

  Пандемія і низка свят, що наближаються, наклали свій відбиток на відкриття експозиції – вернісажу не було. Але від цього саме значення події анінтрохи не зменшилася. Головне, що одеські художники-мариністи продовжують творити і представляти світові свою насичену палітру настроїв. 

   У тісному колі вони привітали колег, і заочно глядачів, з наближенням Новорічних свят. А побажання були як звичайні, людські, так і суто творчі: більше писати значних робіт, частіше бувати на пленерах і відкривати виставки, навіть знайти творчу екологію, а муки творчості не забувати чергувати із радощами від нього ж.

   

 

 

 Два тижні зафіксовані у художньому матеріалі «муки» художників для радощів глядачів будуть експонуватися у галереї на вулиці Гоголя, 6.